Usługi budowlane


PGB Interior

Firma budowlana i wykończeniowa
— informacje

Jeśli potrzebujesz wybudować dom lub przeprowadzić remont w domu, mieszkaniu lub w przestrzeni komercyjnej, rozważ usługi firmy PGB INTERIOR Sp. z o.o. Dla każdej z naszych usług wyznaczamy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmą się Twoim projektem z dbałością o szczegóły. Daj nam znać, czego pragniesz, a dołożymy wszelkich starań, aby to zrealizować.


Projektowanie Wnętrz

Firma PGB INTERIOR Sp. z o.o. ma duże doświadczenie w tej usłudze. Oferujemy profesjonalną i doświadczoną pomoc przy projektach, pomagając dopasować się do Twoich unikalnych potrzeb i budżetu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i przejrzystą komunikację. Dzięki temu klienci widzą i rozumieją postępy prac na każdym etapie.

Wykonawstwo od A do Z

Zrealizujemy Wasz projekt na bardzo wysokim poziomie. Do wszystkich realizacji używamy materiałów najwyższej jakości i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z każdej branży. Po wykonaniu realizacji przekazujemy całą dokumentację wraz ze zdjęciami postępu robót. Na życzenie klienta wykonamy również meble na wymiar.

Odbiory mieszkań i domów od deweloperów

Skorzystaj z naszej usługi już na samym początku Twojej przygody z zakupem mieszkania lub domu. Doświadczony fachowiec pomoże Ci w odbiorze lokalu z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.


Kontakt

Wał Miedzeszyński 608, 03-994 Warszawa

Grzegorz Błoszyk 600447734

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.