Projektowanie wnętrz

JoinAnnaDesign – Nasz Ekspert od Projektowania WnętrzProjektowanie wnętrz w moim wydaniu charakteryzuje się logiką, praktycznością i poszukiwaniem piękna. Tworzenie projektu to proces którego nieodłącznym elementem jest odpowiedź, we współpracy z Klientem, na pytanie jakie potrzeby chcemy zaspokoić tworząc nową przestrzeń. Co równie istotne, jak te potrzeby mogą się zmieniać na przestrzeni najbliższych lat? Lubię wizualną harmonię, potrafiąc ją dostrzec nawet w bałaganie czy budowlanej surowości pustych ścian inwestycji na etapie deweloperskim.

Moją pasją jest dobieranie dodatków, tworzenie zestawień kolorystycznych i poszukiwanie przedmiotów, które zostały zrobione z pasją. W projektach lubię stosować naturalne materiały również dlatego, że w eksploatacji są one bardziej przyjazne.

Posiadając umiejętności i narzędzia niezbędne do tworzenia wizualizacji oraz rysunków technicznych i wykonawczych pomogę odnaleźć piękno w każdej przestrzeni.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.