495 000 PLN (13 378 PLN / m2)

2 pokoje do remontu na Żoliborzu !

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, gen. Józefa Zajączka

Kontakt z agentem: Winnerz
Opis nieruchomości

Stary Żoliborz to enklawa spokoju i zieleni. W tym miejscu można odpocząć od miejskiego zgiełku, mając centrum miasta w zasięgu kilku minut podróży. Budynek w zasobach WSM Żoliborz, na zamkniętym, ogrodzonym terenie.  Mieszkanie o wyjątkowo korzystnym rozkładzie, pozwoli na zaaranżowanie wygodnego lokum dla singla lub pary. Idealna propozycja pierwszego mieszkanie na start lub mieszkania na wynajem. Mieszkanie jest dwustronne, pokoje o podobnej wielkości 12 i 13,5m. Kuchnia oddzielna z oknem.  Łazienka po remoncie , z oknem, co jest rzadkie w tego typu mieszkaniach. Całość wymaga remontu, jednak pozwoli to na zaaranżowanie mieszkania według własnych potrzeb. Do mieszkania przynależy spory balkon. Założona księga wieczysta można posiłkować się kredytem.

W najbliższej okolicy market spożywczy ok.150 m od budynku oraz różne punkty handlowo- usługowe, czyli pełna infrastruktura, blisko szkoła podstawowa i liceum. W zasięgu spaceru największe centrum handlowe Arkadia.
Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę !
790 777 701

Winnerz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na naszą stronę www.winnerz.pl
___________________________________________________________
Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję.
As an Real Estate Agency we charge a commission.
___________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.
This announcement is not a commercial offer in the understanding of Art.66 1 of the Civil Code.

Mapa
Kontakt z agentem

Winnerz

Biuro Winnerz
Nieprawidłowy adres E-mail