22 500 PLN (150 PLN / m2)

Warszawa, Fort Piłsudskiego

Obiekt na wynajem,
Warszawa, Fort Piłsudskiego

Kontakt z agentem: Winnerz
Opis nieruchomości

Jedyna taka inwestycja w Polsce.

Fort Cze położony jest przy ulicy Fort Piłsudskiego 1. Znajduje się na historycznej i jedynej w stolicy wyspie co czyni go obiektem niespotykanym nigdzie dotąd. Fort Cze, otoczony jest fosą. 10 ha teren, stanowił istotny element umocnień wchodzących w skład tzw. Pierścienia Twierdzy Warszawa. Jest ona połączona z ul. Idzikowskiego stalowym mostem zwodzonym. Budowę Twierdzy Warszawa ukończono w 1890 t. a Fort Cze wzniesiono w latach 80-tych XX wieku.

Centralnie położone Koszary, serce fortu, po burzliwej historii ożyły ponownie jako wyjątkowe miejsce przeznaczone na prestiżowe lokale biurowe, użytkowe, restauracyjne.

Teren Fortu w znakomitej większości zajmują drzewa, a unikalny charakter osiedlu nadają oryginalne nasadzenia istniejące w tym miejscu od lat. Wszystkie budynki są dyskretnie skąpane w zieleni. Wjazd do Fortu odbywa się przez zabytkowy most z ochroną, a wejście na teren osiedla przez reprezentacyjną recepcję w budynku z poczekalnią dla gości.

LOKAL:

Oferowana nieruchomość o powierzchni 150m2 idealnie pasuje pod lokal gastronomiczny, handlowy, medyczny, komercyjny oraz biura, IT, usługi.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest dostęp do dużego darmowego parkingu zlokalizowanego tuż przez lokalem.

Istnieje możliwość połączenia powierzchni obok. Zostały dostępne tylko 4 lokale o powierzchni (75,94m2; 75,46m2; 150m2, 70,08m2).Każdy dostępny lokal może zostać dowolnie zaadoptowany, posiada również zaplecze socjalne oraz toaletę. Lokale są wyposażone w pełną i nowoczesną infrastrukturę techniczną.
Winnerz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na naszą stronę www.winnerz.pl
___________________________________________________________
Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję.
As an Real Estate Agency we charge a commission.
___________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.
This announcement is not a commercial offer in the understanding of Art.66 1 of the Civil Code.

Mapa
Kontakt z agentem

Winnerz

Biuro Winnerz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.